Dil HazırlıkEğitim

Polonya Üniversiteleri`nde Yıllık 1500 Euro`dan başlayan İngilizce Hazırlık Eğitimleri

Polonya Üniversitelerinde Yıllık 1500 Euro`dan başlayan İngilizce Dil Eğitimleri

Polonya`da lisans ve yüksek lisans eğitimine olan talebin yani sıra dil eğitimine olan talep de giderek artış göstermektedir.

B2 Seviyesinde İngilizce veya Lehçe

Birçok Polonya üniversitesi kendi bünyesinde İngilizce ve Lehçe hazırlık dil kursları açmakta ve dönemlik ya da yıllık eğitimlerle öğrencilerini bölüm eğitimleri için de gerekli olan B2 seviyesinde bir dil yetkinliğine kavuşturmayı hedeflemektedir.

Bölüme Özel Dil Hazırlık Eğitimleri

Bunun yani sıra bazı okullarda kayıt yaptırılan bolüme özel dil hazırlık eğitimleri mevcut olup, psikoloji, mühendislik gibi dallar için bölümlere özel dil eğitimi verilmektedir.

Bölüme Dil Sertifikasız Kayıt İmkanı

Dil hazırlık eğitiminizin ardından ayni okul bünyesindeki bölümlere sınavsız başlayabilirsiniz.  Dil hazırlık eğitim yılının sonunda, hedefleriniz doğrultusunda okul tercihinizi değiştirirseniz, hedefteki yeni okulun kayıt için koşul olarak koyduğu TOEFL, IELTS, PTE vb. dil sertifikalarından birinin sınavına girerek ya da dil sertifikasının ön koşul konulmaması durumunda ise* okulun mülakatlarına katılarak dil yetkinliğinizi kanıtlayabilir ve ardından okul kaydınızı yaptırabilirsiniz.

*Bazı okul ve bölümler için yüz yüze ya da “skype” üzerinden yapılacak mülakatlarda dil yetkinliğinizi göstermeniz yeterli olabilmektedir.

Üniversite`nin Konaklama İmkanlarından Faydalanma

Dil hazırlık bölümlerine kayıt yaptıran öğrenciler, okulun yurt imkanlarından da faydalanabilmektedirler.

Uygun Fiyatlar ve Kolay Kayıt

Polonya üniversitelerinde dil hazırlık eğitimleri yıllık 1500Euro ile 3500Euro arasında değişiklik göstermekte olup, kayıt için kurs ücretini ödemeniz ve kayıt formunu doldurmanız yeterli olmaktadır. Daha detaylı bilgi için tarafımıza ulaşabilirsiniz.

Share:

5 comments

    • admin 21 Ağustos, 2018 at 16:08 Cevapla

      merhaba,
      Öncelikli koşul İngilizce b2 seviyesi. Hazırlık seçeneği de mevcut üniversitelerde. Whatsapp hattımızdan online bilgi alabilirsiniz 05379575362

Leave a reply