Polonya İş İlanları

ACCENTURE – TÜRKÇE BİLENLER İÇİN POLONYA’DA AÇILAN POZİSYONLAR

Accenture Polonya İş İlanları

Dünyanın önde gelen firmalarından biri olan ACCENTURE, Polonya’daki merkezleri için Türkçe bilen ekip arkadaşları arıyor.

Son güncelleme tarihi belirtilmiş olan aşağıdaki listede ACCENTURE firmasındaki açılmış pozisyonların genel listesine ve ayrıca muhasebe ve veri inceleme gibi pozisyonlardaki başvuru linklerine ulaşabilirsiniz.

ACCENTURE POLONYA

TÜRKÇE BİLENLER İÇİN AÇILAN POZİSYONLAR

Güncelleme tarihi: 02.12.2023

ACCENTURE HAKKINDA

Accenture, strateji, danışmanlık, dijital, teknoloji ve operasyon alanlarında geniş bir hizmet ve çözüm yelpazesi sunan lider bir küresel profesyonel hizmetler şirketidir. 40’tan fazla sektörde ve tüm iş fonksiyonlarında eşsiz deneyim ve uzmanlık becerilerini birleştiren – dünyanın en büyük dağıtım ağı tarafından desteklenen – Accenture, müşterilerin performanslarını iyileştirmelerine ve paydaşları için sürdürülebilir değer yaratmalarına yardımcı olmak için iş ve teknolojinin kesişme noktasında çalışıyor. 120’den fazla ülkede 505.000’den fazla çalışanıyla müşterilerine hizmet veren Accenture, dünyanın çalışma ve yaşam biçimini iyileştirmek için yeniliği teşvik ediyor.

Accenture Polonya

ACCENTURE – TÜRKÇE BİLENLER İÇİN AÇILAN POZİSYONLAR

Jobs with Turkish in Poland

Türkçe Bilenler için Polonya İş İlanları

Türkçe Bilenler için Polonya Staj İlanları

Accenture İş İlanları
Share:

Leave a reply