Polonya İş İlanları

LSEG – VERİ ANALİSTİ

LSEG LOGO

London Stock Exchange Group (Londra Menkul Kıymetler Borsası Grubu) Gydnia şubesinde Veri Analisti pozisyonu için Türkçe bilen ekip arkadaşı arıyor.

LSEG – Türkçe Bilen Veri Analisti

Finans teknolojisi dünyasında bir yolculuğa çıkmak ister misiniz? Bir Veri Analistinin işi, belirli bir deneyime veya geçmişe ihtiyaç duyulmayan bir iştir. Aradığımız şey motivasyon ve meraktır. Başlangıçta, şirketteki ilk aylarınızı sorunsuz geçirmeniz için size eğitim vereceğiz.

Not: Şu anda Haziran 2021’e kadar çevreleyen sanal bir ofiste çalışıyoruz. İşe alma süreci de %100 sanal.

Maaş:

48.000 PLN yıllık brüt maaş alacaksınız. Ayrıca, Refinitiv meslektaşlarına sunduğumuz bir bonus programına ve ek avantajlara hak kazanacaksınız.

Görevleriniz:

Veriler şirketimizin kalbidir ve kalbimizi sağlıklı tutmanıza ihtiyacımız var. Müşterilerimiz: finansal kurumlar, bankalar ve şirketler, ürünlerimiz aracılığıyla onlara sağladığımız bilgilerin kalitesine güvenirler.

Bu nedenle, müşterilerimiz için veri kaynağı olan ilk kişinin siz olduğunuzu düşünün. Tahviller veya fonlar, kurumsal eylemler veya ekonomik göstergeler olabilir. Aslında, yönettiğimiz birçok finansal veri türü vardır.

Günün büyük bir kısmı İnternet kaynak kullanımı bilgilerini araştırdığınız zamandır; küresel şirket ve kurumların resmi sayfalarını ziyaret etmek. Ayrıca dahili veri tabanlarımıza ve ürünlerimize de güveniyorsunuz. Ve son olarak, sadece kendi başınıza çalışmıyorsunuz. Gdynia’daki meslektaşlarınızla ve İngiltere, ABD, Hindistan ve diğer ülkelerde bulunan ekiplerle konuşursunuz. Ve konuşmalarınızın heyecan verici olmasını sağlamak için en son teknolojileri kullanırsınız.

Kısacası, işiniz şunlarla ilgili olacak:

 • Belirli finansal bilgilerin toplanması, işlenmesi ve doğrulanması; metin tabanlı veya sayı tabanlı veriler
 • Finansal bilgilerle ilgili araştırma yapmak
 • Büyük veri tabanlarıyla çalışmak (bakım, güncelleme, iyileştirme)

Dahası, erken bir profesyonelin isteklerini harekete geçirmek ve kariyerinizi geliştirmenize izin vermek için projelere katılırsınız.

Nitelikleriniz:

 • Çok iyi İngilizce bilgisi ve en azından orta düzeyde Türkçe bilgisi
 • Finans alanında kariyere başlama motivasyonu
 • Ayrıntılara dikkat edin çünkü bir dizi veriye ve bilgiye dikkat edeceksiniz
 • İyi önceliklendirme becerileri, çünkü çeşitli görevleri yerine getireceksiniz
 • Öğrenmeye merak, çünkü şirketimizde kalmanızı ve büyümenizi istiyoruz.

Elde Edecekleriniz:

 • Geliştirme: e-öğrenme platformu, çeşitli atölye çalışmaları ve uluslararası projeler
 • İlk katılım: yapılandırılmış eğitim ve arkadaş desteği
 • Bilgi: gerçek zamanlı ekonomik verilere erişim
 • Çeşitlilik: 40 ülkeden meslektaşlar [Gdynia’da çalışıyor]
 • Hayır kurumu: Gönüllü işler için ek 3 gün izin
 • Avantajlar: çoklu spor kartı, özel tıbbi sağlık hizmetleri, çalışan yardım programı, emeklilik planı,
 • Ofis: video oyunları, masaj koltukları ve pinpon masası bulunan dinlenme odası.
 • Aktiviteler: katılabileceğiniz spor takımları ve sosyal etkinlikler
 • Gelecek: kurumsal emeklilik planı ve çalışan sigortası

Yaptığımız işin merkezinde insanlar var ve işimizin başarısını sağlıyor. Bağlantı kurma, fırsat yaratma ve mükemmellik sunma kültürümüz, nasıl düşündüğümüzü, işleri nasıl yaptığımızı ve çalışanlarımızın potansiyellerini gerçekleştirmelerine nasıl yardımcı olduğumuzu şekillendirir.

LSEG’de çeşitliliği benimsiyoruz ve aktif olarak benzersiz geçmişlere ve bakış açılarına sahip bireyleri çekmeye çalışıyoruz. Engelleri yıkıyor ve işbirliğini teşvik ederek yeniliklere olanak tanıyor ve fark yaratan çözümlerin hızlı geliştirilmesini sağlıyoruz. İş yerimiz, hem çalışanlarımız hem de müşterilerimiz için zenginleştirici ve ödüllendirici bir deneyim oluşturur. Vizyonumuz, herkesin kendi potansiyeline ulaşma güdüsünü hissettiği kapsayıcı bir kültür oluşturmaktır.

Gerçek kişisel gelişimin sadece bir kariyer basamaklarını tırmanarak elde edilemeyeceğini biliyoruz – bu nedenle, herkesin becerilerini ve uzmanlığını genişletmesi ve derinleştirmesi için çok sayıda yolu ve ilginç fırsatları teşvik ediyor ve mümkün kılıyoruz.

LSEG kendini duygusal, fiziksel, finansal ve toplumsal refahı desteklemeye adamıştır. Özel avantajlarımız bu taahhüdün önemli bir parçasıdır ve iş arkadaşlarımıza sağlık hizmetleri ve emeklilik planlamasından ücretli gönüllülük günlerine ve tüketici indirimlerine kadar bir dizi destek sunuyoruz.

Ayrıca, başvuru sahipleri ve engelli çalışanlar için makul düzenlemeler yapıyoruz. İş başvurusu veya mülakat sürecine katılmak, temel iş işlevlerini yerine getirmek ve / veya istihdamın diğer avantajlarını ve ayrıcalıklarını elde etmek için bir konaklama gerekiyorsa, lütfen işe alım uzmanınızı bilgilendirin, en iyi performansınızı göstermenizi sağlamak istiyoruz.

70 ülkeyi kapsayan ve kökleri bir büyüme, fırsat, çeşitlilik ve yenilik kültürüne dayanan küresel bir organizasyon olarak LSEG, herkesin amacına uygun kariyerlerle potansiyelinizi büyütebileceği, geliştirebileceği ve yerine getirebileceği bir yerdir.

İlanın orijinali ve başvuru yapmak için tıklayınız.

LSEG – DATA ANALYST (WITH TURKISH)

LSEG – TÜRKÇE BİLEN VERİ ANALİSTİ

Jobs with Turkish in Poland

Türkçe Bilenler için Polonya İş İlanları

Share:

Leave a reply