Polonya İş İlanları

IBM – TÜRKÇE BİLENLER İÇİN AÇILAN POZİSYONLAR

IBM logo

Dünyanın önde gelen firmalarından biri olan IBM, Polonya’daki merkezi için Türkçe bilen ekip arkadaşları arıyor.

Son güncelleme tarihi belirtilmiş olan aşağıdaki listede IBM firmasındaki açılmış pozisyonların genel listesine ve ayrıca muhsebeden insan kaynaklarına farklı alanlardaki pozisyonların başvuru linklerine ulaşabilirsiniz.

IBM POLONYA

TÜRKÇE BİLENLER İÇİN AÇILAN POZİSYONLAR

Güncelleme tarihi: 19.02.2021

IBM HAKKINDA

IBM’in en büyük icadı IBMer’dir. İlerlemenin ilerici düşünme, ilerici liderlik, ilerici politika ve ilerici eylem yoluyla sağlandığına inanıyoruz. IBMers, istihbarat, akıl ve bilim uygulamalarının işi, toplumu ve insani durumu iyileştirebileceğine inanıyor. 1911’den beri durmaksızın yeniden keşfederek, 170 ülkede müşterilere hizmet veren 380.000’den fazla IBM çalışanıyla, dünyanın en büyük teknoloji ve danışmanlık işvereniyiz.

IBM, kendisini çeşitlilik içeren bir ortam yaratmaya adamıştır ve fırsat eşitliği sunan bir işveren olmaktan gurur duyar. Tüm nitelikli başvuru sahipleri, ırk, renk, din, cinsiyet, cinsel kimlik veya ifade, cinsel yönelim, ulusal köken, genetik, hamilelik, engellilik, yaş, gazilik durumu veya diğer özelliklere bakılmaksızın istihdam için değerlendirilecektir. IBM ayrıca vatandaşlık ve göçmenlik statüsüyle ilgili tüm adil istihdam uygulamalarına uymayı taahhüt eder.

IBM – TÜRKÇE BİLENLER İÇİN AÇILAN POZİSYONLAR

Jobs with Turkish in Poland

Türkçe Bilenler için Polonya İş İlanları

Share:

Leave a reply