Polonya İş İlanları

MERCK – MUHASEBE İŞ ORTAĞI

Şirketimizde kariyer, sürekli bir keşif yolculuğudur: 57.000 çalışanımız, sağlık, yaşam bilimleri ve performans materyallerinde gelecek nesil gelişmeler aracılığıyla dünyanın nasıl yaşadığını, çalıştığını ve oynadığını şekillendiriyor. 350 yıldan fazla bir süredir ve dünyanın her yerinde, başkalarının hayatlarını iyileştirmenin yeni ve canlı yollarını bulmak için tutkuyla merakımızı sürdürüyoruz.

Rolün Tanımı:

Avrupa’daki belirli tüzel kişiliklerin CFO’su (İş Ortakları) için ana irtibat noktasıyız. Tüzel kişilerin mali tablolarından sorumluyuz ve 23 farklı yasal GAAP ile raporlama yaparak AB genelinde yaklaşık 140 kuruluşun yerel mevzuata ve Grup Yönergelerine mali uygunluğunu sağlıyoruz. Ana görevlerimiz, merkezi muhasebe departmanları ve çeşitli Grup Fonksiyonları (örneğin Vergi, Hazine vb.) ile yakın işbirliği içinde yürütülmektedir. Diğer görevlerin yanı sıra, İş Ortaklarımıza kuruluşların mali gelişimi hakkında bilgi veririz ve CFO ile kararlaştırıldığı şekilde belirli faaliyetler için sorumluluk alırız. Ayrıca mali ve vergi denetimlerinin koordinasyonundan ve diğer projelere atanan çeşitli rollerde destek vemekle sorumluyuz.

Rolünüzde, size atanan birkaç tüzel kişiden sorumlu olacaksınız. Ayrıca, ABP süreçlerinde veya ekibimiz tarafından bildirilen mali bilgilerin kalite iyileştirmelerinde verimlilik kazanmayı amaçlayan çeşitli projelerde yer alacak ve bunlara liderlik edeceksiniz.

Aranan Nitelikler:

  • Bir ZORUNLULUK olarak, kendi güdümlü olmanız ve kendini geliştirme konusunda kanıtlanmış bir geçmişe sahip olmanız gerekir.
  • Problem çözmede yardımcı olmanın yanı sıra bir takım oyuncusu olduğunuzu kanıtlamış olmanız.
  • Büyük 4’ten 3-4 yıllık deneyime sahip bir hesap denetçisi olmanız, alternatif olarak ACCA yeterliliği kabul edilir.
  • İşle ilgili bir disiplinde eğitim derecesi.
  • Almanca, İtalyanca, Fransızca, İspanyolca, Hollandaca, Portekizce, Danca, Norveççe, İsveççe, Fince, Rusça, Baltıklar, Türkçe veya Yunanca dil becerileri bir avantaj olacaktır.

Sunduklarımız: Bizimle her zaman yeni bir çığır açmak için fırsatlar var. Hedeflerinizi gerçekleştirmeniz için size güç veriyoruz ve çeşitli iş alanlarımız yeni ufuklar aramak için çeşitli kariyer hareketleri sunuyoruz. Size erken bir sorumlulukla güveniyor ve yaşamdaki hedeflerinize ve önceliklerinize duyarlı kendi kariyer haritanızı çizmeniz için size destek oluyoruz. Bize katılın ve merakınızı hayata geçirin!

İlginizi Çekti Mi? Başvurun ve https://jobs.vibrantm.com adresinde daha fazla bilgi bulun.

Çeşitli ve kapsayıcı bir işgücünü teşvik etmeye kararlıyız. Bireylerin başvuruları, yaş, engellilik, cinsiyet, cinsiyet değişikliği, cinsel yönelim, hamilelik ve annelik, ırk, din veya inanç, evlilik ve hemcins birliktelikleri ne olursa olsun teşvik ediyoruz.

İlanın orijinali ve başvuru yapmak için tıklayınız.

MERCK – ACCOUNTING BUSINESS PARTNER

MERCK – MUHASEBE İŞ ORTAĞI

Jobs with Turkish in Poland

Türkçe Bilenler için Polonya İş İlanları

Share:

Leave a reply