Polonya İş İlanları

COCA COLA – TÜRKÇE BİLENLER İÇİN POLONYA’DA AÇILAN POZİSYONLAR

coca-cola LOGO

COCA COLA – TÜRKÇE BİLENLER İÇİN POLONYA’DA AÇILAN POZİSYONLAR

Dünyanın önde gelen firmalarından biri olan COCA COLA, Polonya’daki merkezleri için Türkçe bilen ekip arkadaşları arıyor.

Son güncelleme tarihi belirtilmiş olan aşağıdaki listede COCA COLA firmasındaki açılmış pozisyonların genel listesine ve ayrıca açılan pozisyonların başvuru linklerine ulaşabilirsiniz.

COCA COLA POLONYA

TÜRKÇE BİLENLER İÇİN AÇILAN POZİSYONLAR

Güncelleme tarihi: 02.12.2023

COCA COLA HAKKINDA

The Coca‑Cola Company, 200’den fazla ülke ve bölgede sunduğu 500’den fazla marka ile komple bir içecek şirketi olma vizyonuyla hareket ediyor.

Merkezi Atlanta’da bulunan şirketimizin CEO’luğunu James Quincey yürütüyor.

Şirketimizin portföyünde, dünyanın en tanınan markalarından Coca‑Cola markalarının yanı sıra, AdeS soya tabanlı içecekler, Ayataka yeşil çay, Costa Kahve, Dasani suları, Del Valle meyve suları ve nektarları, Fanta, Georgia kahve, Gold Peak çay ve kahveleri, Honest Tea, innocent sıvı meyve püreleri ve suları, Minute Maid meyve suları, Powerade spor içecekleri, Simply meyve suları, smartwater, Sprite, Fanta ve vitaminwater gibi, dünyanın en değerli içecek markaları da bulunuyor.

700 binden fazla insana istihdam sağlıyoruz

İçeceklerimizdeki şekerin azaltılmasından yeni ve yenilikçi ürünlerin pazara sunulmasına kadar gerçekleştirdiğimiz birçok çalışmayla ürün portföyümüzü sürekli geliştiriyoruz.

Aynı zamanda, ürün geliştirmeden üretime, şişelemeden pazarlamaya kadar yaptığımız her işin merkezine sürdürülebilirlik felsefemizi koyuyoruz. Bu felsefe ışığında, kullandığımız suyu doğaya geri kazandırarak ve ambalajların geri dönüşümünü destekleyerek çevre üzerindeki etkimizi azaltmak için çalışıyoruz. Ayrıca, tüm insanların ve toplulukların hayatlarında olumlu bir etki bırakabilmek için çabalıyoruz. Şişeleyici ortaklarımız ile birlikte 700 binden fazla insana istihdam sağlayarak, faaliyet gösterdiğimiz ülkelerin ekonomisine katkıda bulunuyoruz. 

COCA COLA – TÜRKÇE BİLENLER İÇİN POLONYA’DA AÇILAN POZİSYONLAR

Jobs with Turkish in Poland

Türkçe Bilenler için Polonya İş İlanları

Share:

Leave a reply