Polonya İş İlanları

BIOGEN – KIDEMLİ İNSAN KAYNAKLARI KORDİNATORÜ

 • Varşova, Polanya
 • Tam Zamanlı
 • Departman: İnsan Kaynakları
 • Bölge: AB+/Kanada

Şirket Tanımı

Şirket Hakkında

Biogen’de misyonumuz açık: Biz sinirbilimde öncüyüz. Biogen, ciddi nörolojik ve nörodejeneratif hastalıklarla yaşayan insanlar için dünya çapında yenilikçi tedaviler keşfeder, geliştirir ve sunar. Dünyanın ilk küresel biyoteknoloji şirketlerinden biri olan Biogen 1978’de kuruldu. Bugün multipl sklerozu tedavi etmek için önde gelen ilaç portföyüne sahip ve spinal musküler atrofi için ilk ve tek onaylı tedaviyi başlattı. Biogen Alzheimer hastalığı ve demans, MS ve nöroimmünoloji, hareket bozuklukları, nöromüsküler bozukluklar, akut nöroloji, nörobilişsel bozukluklar, ağrı ve oftalmolojide nörobilim araştırma programlarını ilerletmeye odaklanmıştır. Biogen ayrıca biyolojiklerin biyobenzerlerini üretir ve ticarileştirir.

Küresel İş Hizmetleri ve İş Optimizasyonu

Küresel İş Hizmetleri (GBS) ve İş Optimizasyonu ekibi, ticari büyümeyi ve inovasyon hattını desteklemek için “Yalın ve Basit” operasyonlar vizyonuyla Biogen’in iş süreçlerini dönüştürmek üzere kurulmuş yeni oluşturulmuş bir organizasyondur.Dahası GBS bir dizi iş çözümleri ve dahili müşteriler tarafından değer verilen destek hizmetleri geliştirip sunarak daha fazla değer sağlayacaktır. GBS küresel bir teslimat modeli, operasyonel şeffaflık ve ölçüler, küresel en iyi uygulamalar ve hizmet odaklı bir süreç iyileştirme kültüründen yararlanarak hizmetler sunacaktır. Tüm çözümler, güçlü iş vakaları tarafından desteklenecek ve nihayetinde karşılaştırma ölçütlerine ve hizmet seviyesi anlaşmalarına göre etkinlik ve verimlilik açısından izlenecektir.

Biogen’deki GBS’nin vizyonu; çalışanlarında, iş çözümlerinde, müşterileriyle “Yalın ve Basit” iş çözümleri geliştirmek için kurduğu ortaklık ve yönetimde mükemmellik arzusuyla organize olmuş birinci sınıf bir Küresel İş Hizmetleri organizasyonu olarak tanınmaktır.

İş Tanımı

Pozisyon Hakkında

Kıdemli İK Koordinatörü, yeni işe alınanlara, mevcut ve eski çalışanlara ve ilgili bölgedeki İK Ortaklarına etkin İK operasyonel desteği sağlamaktan sorumludur. Bu pozisyon, belirli bir bölge için karmaşık problem çözme ve vaka yönetiminden sorumludur. Hizmet verilirken ilgili ülke özellikleri ve temel işçilik yönetmelikleri bilinmeli ve uygulanmalıdır.

Senior HR Coordinator delivers HR processes and, in some regions, also covers benefits, time and attendance and payroll activities. S/he liaise with HR Partners and CoEs to deliver timely and quality service, meeting set KPIs.

Kıdemli İK Koordinatörü pozisyonu İK süreçlerini sunma görevlerini ve bazı bölgelerde, haklar, zaman ve katılım ve maaş bordrosu faaliyetlerini de kapsar. Zamanında ve kaliteli hizmet sunmak için İK Ortakları ve CoE’lerle bağlantı kurar ve belirlenen Anahtar Performans Göstergelerini (KPI) karşılar.

Ana Sorumluluklar:

• Bölgesel program hizmetlerini yönetimi (işe alım, işten çıkarma, iş gücü yönetimi, sistem güncellemeleri ve raporlama; avantajlar, zaman ve katılım ve maaş bordrosu),

• Çalışanlar tarafından gündeme getirilen karmaşık sorunları çözmek ve belgelemek için ilgili İK Ortakları ve CoE’lerden konu uzmanlarıyla işbirliği yapmak,

• Standart işletim prosedürlerinin ve süreç haritalarının yönetiminden (oluşturulması, güncellenmesi) sorumludur. Diğer ekip üyelerinin bilgi paylaşımına ve eğitimine katılım,

• Belirlenen KPI’lara ve hedeflere yerleşik müşteri hizmetleri standartlarına uyurak ulaşmak,

• Yönetim ekibinin belirlediği özel projeleri gerçekleştirmek.

Aranan Nitelikler

 • Genel insan kaynakları / sosyal haklar / maaş bordrosu konusunda deneyim (en az 3 yıl);
 • İK politikalarını anlama, yorumlama ve iletme becerisi,
 • Prosedürler ve karmaşık sorgular için mükemmel müşteri hizmetleri sunmak;
 • Eleştirel düşünme, problem çözme ve muhakeme becerileri,
 • Hizmet odaklı tutum ve diğer ekip üyelerini eğitme isteği,
 • Her tür çalışanla çalışmak için iyi dinleme becerileri ve sabır,
 • Paydaşlarla profesyonel ilişki sürdürme becerisi, işine bağlı ve kendine güvenen, proaktif,
 • Birey, iş yükünü organize etme / önceliklendirme yeteneği ile yüksek enerjiye sahip olmalıdır;
 • Akıcı iş İngilizcesi ve Türkçe bir zorunluluktur,
 • İK / BT sistemlerini, bilgisayar becerilerini öğrenme ve anlama yeteneği

Eğitim Seviyesi : Lisans

Ek Bilgiler;

Kıdemli İK Koordinatörü, çalışanlara, HRBP’lere ve eski çalışanlara etkili bölgesel destek sağlamaya odaklanmıştır. Bu pozisyon, karmaşık problem çözme ve / veya vaka yönetiminden sorumlu olacaktır.

İlanın orijinali ve başvuru yapmak için tıklayınız.

BIOGEN – KIDEMLİ İNSAN KAYNAKLARI KORDİNATORÜ

BIOGEN – Senior HR Coordinator with Turkish

Jobs with Turkish in Poland

Türkçe Bilenler için Polonya İş İlanları

Polonya`daki diğer firsatları görmek için tıkla.

Share:

Leave a reply