Polonya İş İlanları

ACCENTURE – (KIDEMSİZ) VERİ GÖZLEMCİSİ

İş Tanımı

Accenture, strateji ve danışmanlık, interaktif, teknoloji ve operasyon alanlarında geniş bir hizmet yelpazesi sunan ve tüm bu hizmetlerde dijital yetenekler sunan, önde gelen bir küresel profesyonel hizmetler şirketidir. Dünyanın en büyük Gelişmiş Teknoloji ve Akıllı Operasyon merkezleri ağından güç alan 40’tan fazla sektörde benzersiz deneyim ve özel yetenekleri birleştiriyoruz. 120’den fazla ülkede 506.000 çalışanıyla Accenture, müşterilerinin performanslarını iyileştirmelerine ve işletmelerinde kalıcı değer yaratmalarına yardımcı olmak için sürekli yenilik getiriyor.

Aranan Nitelikler

 • İngilizce ve Türkçe’de akıcılık.
 • Desteklenen dilin ülkelerinde güçlü modern kültür ve tarih bilgisi.
 • 1 yıldan fazla iş deneyimi ve üniversite eğitimi artı olacaktır.
 • İyi bir bilgisayar okuryazarlığı.

Ne Sunuyoruz:

 • Günlük olarak yabancı dil ve yeni teknoloji çözümlerini kullanmak ve çeşitli küresel müşterilerle işbirliği
 • Yeni iş yerine alışmanıza yardımcı olacak ofiste ilk gününüzden itibaren sürekli destek ve net gelişim yolu – adanmış Buddy.
 • Güçlü yönlerinize odaklanıp sürekli geri bildirimlerle, hızlı profesyonel gelişimin yanı sıra çeşitli çevrimiçi ve sınıf eğitimleriyle yeni becerilerin geliştirilmesi
 • Uygulamada kapsayıcılık ve çeşitlilik: gerçekten çok kültürlü ortam; LGBT’yi, engellileri ve ebeveynleri destekliyoruz. Eşitlik kültürümüzde,
 • Spor aktiviteleri, geziler, gönüllülük girişimlerinin günlük hayatımızın bir parçası olduğu uygun bir iş-yaşam dengesi sağlayan esnek bir yaklaşım.
 • Accenture tesislerinde ve farklı girişimlere katılarak çalıştığımız ve yaşadığımız topluluklarda karbon, su ve atık açısından çevresel etkimizi azaltma taahhüdü.
 • Tam çalışma konforu – özel tıbbi bakım, hayat sigortası, MyBenefit platformuna erişim, yeni çalışanların yönlendirilmesi için ikramiyeler.

Başvururken lütfen aşağıdaki beyanı CV’nize ekleyiniz:
“I hereby express my consent to process my personal data included in my job offer by Accenture Sp. z o.o. or any other entity of the Accenture group for recruitment purposes and once the recruitment process is closed, I agree that Accenture Sp. z o.o. with its registered seat in Warsaw, 00-121, ul. Sienna 39 or any other entity of Accenture group places and processes my personal data in its database. I also express my consent to sending my personal data to third parties within the Accenture group pursuant to the Personal Data Protection Act of 29th August 1997 (Journal of Laws of 2002, No. 101, position 926 as amended). I submit the data voluntarily. I have been informed about the right of access to the content of my data and about the possibility of correcting them.

Accenture, istihdam adaylarına ırk, din, renk, cinsiyet, yaş, engellilik, ulusal köken, siyasi inançlar, sendika üyeliği, etnik köken, mezhep, cinsel yönelim veya Polonya yasalarına göre izin verilmeyen diğer temeller temelinde ayrımcılık yapmaz.

İlanın orijinali ve başvuru yapmak için tıklayınız.

ACCENTURE – KIDEMSİZ VERİ GÖZLEMCİSİ

Accenture – Junior Data Reviewer with English and Turkish

Jobs with Turkish in Poland

Türkçe Bilenler için Polonya İş İlanları

Share:

2 comments

  • Admin 28 Mart, 2021 at 12:15 Yanıtla

   Evet, Accenture ise alim sureclerinde calisma izni olmasini onemseyen bir firma. Maalesef calisma izniniz olmadan sansiniz olsa da bu epey dusuk bir ihtimal.

   Selamlar,
   Ender

Leave a reply