Yaşam

LETYSHOPS – POLONYA’DA CASHBACK UYGULAMASI

letyshops cashback uygulaması

Polonya’da alışverişlerinzde kullanabileceğiniz bir cashback uygulamasını tanıtacağım. Türkiye’de daha önce böyle uygulamalardan faydalanmışlığım olmadı fakat yakın dönemde Polonya’da kullanmaya başladım ve size bahsetmeye karar verdim. Uygulamamızın ismi Letyshops.

Türkiye’deki Cashback Uygulamaları

Türkiye’deki benzerlerini arattığımda avantajix ya da iadeal gibi uygulama isimleriyle karşılaştım. Türkiye’de bu uygulamaları ve websitelerini kullandıysanız zaten konunun temel mantığını biliyorsunuzdur. O yüzden direk Letyshops sayfasına giderek kaydınizı oluşturduktan sonra yazının geri kalanını okumadan hayatınıza devam edebilirsiniz. 🙂

Polonya Cashback Uygulaması Letyshops

Bu uygulamaların Polonya’daki muadillerinden biri olan Letyshops’a gelecek olursak. Websitesine giriş yaptığınızda karşınıza birçok marka ve pazaryeri için tanımlanmış cashback oranlarını göreceksiniz. Alışveriş yapmak istediğiniz mağazaya tıkladığınızda ise uygulama sizi cashback kodu ile birlikte mağazanın sayfasına ya da uygulamasına yönlendirecek.

Hangi Mağazalarda Geçerli?

Marka ve pazaryerinden kastın ne diyecek olursanız. Dünya genelinde binlerce mağaza için kullanılabiliyor. Polonya’dan birkaç örnek verecek olursak. Allegro, Zalando ve Alibaba gibi pazaryerleri için farklı oranlarda cashback imkanları sürekli oluyor diyebilirim. Bir sonraki Flixbus seyahatiniz için de, Booking.com’dan yapacağınız konaklama işlemlerinizde de Letyshops aracılığıyla iade alabilirsiniz.

Örneğin şu anki tekliflerden bazıları;

Huawei markası için 6%, Halfprice mağazası için 8,13%,  MediaMarkt için 2,15%‘lik ve GSM operatörü Orange’ın verdiği 93,5zlik yeni kullanıcı sözleşme cashbacki bulunuyor.

Yağmasa da Gürler Mi?

Alışverişlerinizde online mağazaları ya da uygulamaları sıklıkla kullanıyorsanız tavsiyem bu uygulamayı kullanarak her alışverişinizden biriktireceğiniz tutarları başka alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. Avantajlı cashback oranları yakaladığınızda bu tutarlar daha da hızlı birikebilir elbette.

Geri İade Süresi

Tabi bir diğer önemli konu ise bu tutarların hesabınıza geri düşme süresi. Bu konuda her mağazanın kendine göre bir geri ödeme süresi olduğunu uygulamayı indirdiğinizde göreceksiniz.

LETYSHOPS – POLONYA’DA CASHBACK UYGULAMASI

POLONYA CASHBACK UYGULAMASI

Share:

Leave a reply