Polonya İş İlanları

AIRHELP – TÜRKÇE BİLENLER İÇİN AIRHELP POLONYA’DA AÇILAN POZİSYONLAR

Airhelp - Logo

AIRHELP, Polonya’daki merkezleri için Türkçe bilen ekip arkadaşları arıyor. Jobs with Turkish in Poland

Son güncelleme tarihi belirtilmiş olan aşağıdaki listede AIRHELP firmasındaki açılmış pozisyonların genel listesine ve pozisyonların başvuru linklerine ulaşabilirsiniz.

AIRHELP POLONYA

TÜRKÇE BİLENLER İÇİN AÇILAN POZİSYONLAR

Güncelleme Tarihi: 02.12.2023

AIRHELP HAKKINDA

AirHelp, hava yolcu hakları konusunda dünyanın en büyük savunucusudur.

AirHelp, 2013 yılında bir girişim olarak kurulduğumuz günden itibaren dünyanın en büyük hava yolcu hakları savunucusu haline geldi. Adalet mücadelemizde sayısız yolcuya yardım ettik.

Haklarından emin olmayan, zamanı olmayan veya talep sürecine kendileri başlamak için uzmanlığa sahip olmayan yolcular için tazminat talep etmeyi kolaylaştırıyoruz. Bunu yapabilmek için, kullanımı kolay web sitemizi güçlendirmek ve müşterilerimizin taleplerini daha da sorunsuz hale getirmek için sürekli olarak verilere ve en son teknolojiye yatırım yapıyoruz.

16 dil konuşuyoruz ve 350’den fazla küresel personelimiz, hava yolcu hakları konusunda uzmanlaşmış dünyanın en büyük avukat ekibini içermektedir. 30 ülkedeki hukuk firmaları ağından gelen yerel bilgilerle birleştiğimizde, dünyanın her yerindeki hava yolcularına yardımcı olmak için benzersiz bir konumdayız – mahkemelerde havayollarına karşı çıkıyor ve ulusal hükümetlerin adil hava yolculuğu haklarını tanıtması için kampanya yürütüyoruz.

AIRHELP – TÜRKÇE BİLENLER İÇİN AÇILAN POZİSYONLAR

Jobs with Turkish in Poland

Türkçe Bilenler için Polonya İş İlanları

Türkçe Bilenler için Polonya Staj İlanları

AIRHELP İş İlanları

Share:

Leave a reply