Polonya İş İlanları

AKZONOBEL – P2P OPERASYON SORUMLUSU

AkzoNobel firması Varşova şubesinde Operational Officer P2P pozisyonunda Türkçe bilen ekip arkadaşı arıyor

AkzoNobel Hakkında

AkzoNobel’in boya tutkusu vardır. 1792’den beri renk ve korumada standardı belirleyen, boya ve kaplama yapma konusunda gururlu zanaatta uzmanız.

Dulux, International, Sikkens ve Interpon gibi birinci sınıf marka portföyümüz, dünyanın her yerindeki müşterilerimiz tarafından güvenilmektedir.

Merkezi Hollanda’da bulunan, 80’den fazla ülkede faaliyet gösteriyoruz ve müşterilerimizin beklediği yüksek performanslı ürün ve hizmetleri sunma konusunda tutkulu olan yaklaşık 35.000 yetenekli kişiyi istihdam ediyoruz.

Daha fazla bilgi için lütfen www.akzonobel.com adresini ziyaret edin.

Sorumluluklar

İşin Amacı / Temel Hedefleri

Satın Almadan Ödemeye Kadar Operasyon Görevlileri (P2P), P2P’deki küresel standartlara ve kontrol çerçevelerine uyumu sağlarken, hem ürünle ilgili (PR) hem de ürünle ilgili olmayan (NPR) satın alma siparişlerinin işlenmesinde kaliteyle tutarlı çalışma sağlamaktan sorumludur. süreçler.

Bu rol, tedarikçilerle günlük etkileşimi yönetirken, görevlerinde iç ve dış politika yönetmeliğini ve yasaları destekleyecektir. Bu, bölgedeki Boyalar ve Kaplamalar P2P süreçlerindeki tüm kuruluşlardan / ülkelerden sorumlu bölgesel bir roldür;

GBS Bölgesel Teslimat Merkezleri * tarafından barındırılmaktadır.

Uçtan uca optimizasyonu gerçekleştirmek, en iyi uygulamaları paylaşmak ve şirketin stratejisini ve hedeflerini gerçekleştirmek için işlevler arası hedefleri uyumlu hale getirmek için işlevsel eşler arasında bağlantı görevi görmek.

Bu pozisyon, operasyonel işlerde güçlü bir geçmişe, mükemmel ERP bilgisine ve rutin süreçleri sağlama ve iyileştirme becerisine sahip bir kişi gerektirir.

Sistem

  • Satın Almadan Ödemeye Kadar Küresel Süreç Tasarımının ERP sistemlerine yerleştirilmesinde destek;
  • SRM’de Satın Almadan Ödemeye modüllerinin ERP sistemi fonksiyonel tasarımının desteklenmesi;
  • ERP işlevsel tasarım değişiklikleri önerin; Süreç ve sistem iyileştirmeleri için çözümler araştırın ve geliştirmeye yardımcı olun;
  • PR ve NPR P2P’de kullanılan sistemlerin P2P süreciyle hizalanacağından emin olun

Süreç

İşlemin verimli bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlamak için P2P işlemlerini (ALPS seviye 4) standartlaştırılmış bir şekilde sunun. Satın alma taleplerini işler ve satın alma siparişleri oluşturur. Yüksek kaliteli süreç tasarım belgeleri (ALPS seviye 4 Standart Çalışma prosedürleri) sunun. P2P süreçleriyle ilgili olarak herhangi bir gruba eğitim verin (eğitim belgeleri dahil).

Satın alma taleplerini işler ve satın alma siparişleri oluşturur. İç ve dış politikaları, düzenlemeleri ve yasaları desteklemek için kapı bekçiliği rolü gerçekleştirir Boşlukların kapatılmasını sağlayacak eylemleri (yerel sapmalar) destekler. P2P (NPR) politikalarının ve prosedürlerinin tasarımı konusunda GPA’ya katkıda bulunun ve destekleyin. Küresel P2P süreci için norm haline gelmesi gereken süreç iyileştirmeleri için geri bildirim sağlayın Süreçte beklenen faydaları sağlayacak iyileştirme alanlarını belirlemek için ölçümleri (KPI’lar) kullanın (aynı zamanda öncelik verebilirsiniz). Büyük ve küresel bir organizasyondaki değişim yönetimini anlayın. Rolün sorumluluklarının kapsamını sağlamak için sürekli iyileştirme metodolojilerini kullanın. P2P (PR & NPR) ile ilgili programların geçiş aşamasında ilgili tüm faaliyetlere katkıda bulunun

Küresel P2P süreci için norm haline gelmesi gereken süreç iyileştirmeleri için geri bildirim sağlayın Süreçte beklenen faydaları sağlayacak iyileştirme alanlarını belirlemek için ölçümleri (KPI’lar) kullanın (aynı zamanda öncelik verebilirsiniz). Büyük ve küresel bir organizasyondaki değişim yönetimini anlayın. Rolün sorumluluklarının kapsamını sağlamak için sürekli iyileştirme metodolojilerini kullanın. P2P (PR & NPR) ile ilgili programların geçiş aşamasında ilgili tüm faaliyetlere katkıda bulunun

People

  • Küresel süreç standartları, metodolojileri ve sistemleri ile ilgili çalıştaylar ve eğitim oturumları düzenlemek;
  • P2P ile ilgili konularla ilgili sorular için iletişim;
  • Süreç iyileştirme konusunda ilgili paydaşlarla iletişim kurun ve onlara danışın;
  • Uygun şartlar sağlamak için tedarikçilerle temel ilişkiler geliştirin

Rolle ilgili metrikler

Bu rolün tasarladığı süreçlerin ardından AkzoNobel genelinde yaklaşık 400.000 Satın Alma siparişi oluşturulacaktır.

Özerklik Düzeyi

Rol, süreçlerin Küresel Süreç Tasarımına yönelik sapmalarını belirleme kararlarını desteklemeli ve sonuçları daha hızlı sağlayacak belirlenen boşlukların kapatılmasına yardımcı olmalıdır; Organizasyon için yararlı olan süreç iyileştirmelerini başlatmak; Satınalma siparişleri oluşturmak ve yeni satıcılar eklemek; S) O performans KPI’larının karşılandığından ve gerçekliğin doğru bir şekilde temsil edildiğinden emin olmak için sahibidir.

İlanın orijinali ve başvuru yapmak için tıklayınız.

AkzoNobel – Operational Officer P2P with Turkish

AKZONOBEL – P2P OPERASYON SORUMLUSU

Jobs with Turkish in Poland

Türkçe Bilenler için Polonya İş İlanları

Share:

Leave a reply