Polonya İş İlanları

INTEL – SATIŞ GELİŞTİRME MÜDÜRÜ

intel firması logo

INTEL firması Gdańsk şubesinde Satış Geliştirme Müdürü pozisyonu için Türkçe bilen iş arkadaşı arıyor.

İş tanımı

Bu, öncelikle OEM, kanal ve ekosistem ortaklarıyla temel faaliyetler yoluyla tüketim ve satıştan sorumlu olan görevlendirilmiş bir satış pozisyonudur. Satış ve pazarlama alanı üyeleriyle birlikte çalışmanın sorumlulukları arasında şunlar yer alır: birinci sınıf ürün karmasını artırırken ve yeni teknolojileri geliştirirken önemli tüketim hesaplarında iş kazanmak, Intel’in markasını ve iş konumunu iyileştirmek için tüketici satış ve pazarlama kampanyaları yürütmek ve iş yetenekleri oluştururken Intel ürünlerinin / hizmetlerinin kullanılması Pozisyon aynı zamanda hesap (lar) içinde ve yerel hükümet ve / veya STK ofisleriyle ilişkileri sürdürmek ve kurmaktan, dahili Intel kuruluşlarına (örn. Pazarlama) ve diğer hesap ekibi üyelerine pazar eğilimleri hakkında müşteri geri bildirimi sağlamaktan, platform hakkında geri bildirim sağlamaktan ve iş sorunları vb.

Aşağıdaki davranış özelliklerini sergilemelisiniz:

 • Mükemmel yazılı ve sözlü sunum becerisi. Intel’i sektörde çevrimiçi / çevrimdışı platformlarda bir iş ve teknoloji evangelisti olarak temsil etmeye istek. Müşterilerle başarılı bir şekilde etkileşime girme ve onları etkileme konusunda kanıtlanmış bir geçmiş.
 • Mükemmel işlevler arası ekip işbirliği ve güçlü etki / matris becerisi.
 • Sonuçlara ulaşmak için inisiyatif alabilen ve problem çözebilen, kendi kendini motive eden, kendi kendine başlayan bir kişi.
 • Karmaşık müşteri ve iş ortağı etkileşimlerine katılmanın kanıtlanmış geçmiş performansı.
 • İlişki kurma ve ekosistem etkinleştirmedeki yeterlilik bu rolde anahtar olacaktır.
 • Karmaşık teknoloji çözümlerini iş açısından tanımlayın ve müşterilere iş değeri gösterin.
 • Risk alma konusunda rahat ve hızlı hareket eden bir iş ortamında başarılı olmaya aç.
 • Yetkilendirilmiş bir bireysel katılımcı olarak Excel ve baskı altında çalışın.
 • Güçlü organizasyon ve zaman yönetimi becerileri; detaylara dikkat ve sonuç odaklı çalışma,
 • İç / dış paydaşlar arasında üst düzeylerde müzakere ve etkileme.

Aranan Nitelikler

Bu pozisyon başvurusunda başlangıçta değerlendirilmek için aşağıdaki minimum niteliklere sahip olmalısınız. Tercih edilen yeterlilikler, minimum gereksinimlere ilavedir ve en iyi adayların belirlenmesinde artı bir faktör olarak kabul edilir.

Minimum Gereksinimler

 • İşletme, Pazarlama / Satış veya Mühendislik lisans derecesi
 • ICT (bilişim ve iletişim teknolojileri) Sektörü deneyimi / Tüketici elektroniği endüstrisi

Tercih edilen nitelikler:

 • Bilgisayar sektörü satış deneyimi esas olarak, tüketici / perakende kanallarında edinilmiş deneyim
 • Satış ve pazarlama programı yönetimi deneyimi
 • Anadilde veya İkinci Dil yetkinliğinde İngilizce ve Arapça veya Türkçe dil yeterliliği
 • Video sunumu, sosyal satış ve diğer teknolojileri içeren modern dijital satış deneyimi.
 • MBA derecesi bir artı

Teklifimiz:

Intel’de, eşit derecede parlak iş arkadaşlarınızın sizi en iyi olmaya zorlayacağı, işbirliğine dayalı, destekleyici bir ortamda çalışmaya başlıyorsunuz. Başarısızlık korkusu yok – yeniliğin böyle gerçekleştiğini biliyoruz. Ve asla sıkılmayacaksınız.

Rekabetçi avantajlar ve ücret, mesleki gelişim fırsatları ve dengeyi sağlamak için ihtiyacınız olan esnekliği sunuyoruz. Intel, dünyadaki en parlak beyinlerin bir araya gelerek olağanüstü sonuçlar elde etmelerine olanak tanıyan işbirliğine dayalı bir ortamı teşvik eder.

Normal görevlerin yanı sıra şunları yapabilirsiniz:

 • Çeşitli kariyer geliştirme faaliyetlerinden yararlanın.
 • Çeşitli inovasyon odaklı faaliyetlere katılın (inovasyon laboratuvarı, işbirliği etkinlikleri ve patent başvuruları yazma).
 • Koşmayı, bisiklete binmeyi, squash, tenis, cross fit, fotoğrafçılık ve daha pek çok kişiyi bir araya getiren Intel Great Place to Work programına katılma şansına sahip olun.
 • Enerjik takım etkinlikleri sırasında rahatlayın (kayak, tüplü dalış, kano vb.)

Baz maaş, ikramiye, özel sağlık planı, hayat sigortası, öğle yemeği kuponları ve daha fazlası gibi ek avantajlarla birlikte gelir.

Bu İş Grubunun İçinde

Intel’in Satış ve Pazarlama (SMG) organizasyonu, Intel tabanlı teknoloji çözümleriyle kritik iş sorunlarını çözmek için küresel müşteriler ve ortaklarla birlikte çalışır. SMG, müşterilerin sesini yükseltmek ve işlerini hızlandıran çözümler sunmak için iş birimlerinde çalışır. Ekiplerimiz tüm satış döngüsü boyunca çalışır ve bileşen ürünlerini “faturalandıran” müşterilerimize iterken, son çözümleri de “tüketime” doğru çeker. Örnek olarak perakende, kurumsal ve devlet, bulut hizmetleri ve sağlık hizmetleri dahil olmak üzere çok sayıda sektörde çalışıyoruz. Operasyon ekibi, tahmin yapmaya, fabrika üretimiyle uyum sağlamaya ve verimlilik araçları sağlamaya odaklanır ve pazarlama yeteneğimiz, dünyanın dört bir yanındaki lokasyonlarda talebi ve yerelleştirilmiş pazarlamayı yönlendirir. Satış gücümüz, ürün yol haritalarını şekillendirirken, müşterilerimiz için değer yaratırken ve kapsamlı çözümler sunmak için ortaya çıkan teknoloji trendlerinden yararlanmak için işbirliği yaparken karmaşık bir ortak ve müşteri ekosisteminde gezinir.

INTEL – Sales Development Manager 

INTEL – TÜRKÇE BİLEN SATIŞ GELİŞTİRME MÜDÜRÜ

Jobs with Turkish in Poland

Türkçe Bilenler için Polonya İş İlanları

Share:

Leave a reply