Polonya İş İlanları

UL – KIDEMLİ ELEKTRİK PROJE MÜHENDİSİ

UL’de neden işe geldiğimizi biliyoruz.

Dünyanın dört bir yanında her gün ortak bir amaçla uyanıyoruz: dünyayı daha güvenli, daha güvenli ve sürdürülebilir bir yer haline getirmek. Bilim DNA’mızdadır; Gerçeği aramak ve konuşmak konusunda sonsuza kadar meraklı ve tutkuluyuz. Çalışmalarımızın topluma anlamlı bir katkı sağladığını bilmekten mutluluk duyuyoruz ve kültürümüzün bütünlük, işbirliği, kapsayıcılık ve mükemmellik üzerine yoğunlaşmasından gurur duyuyoruz. UL, teknolojik ilerlemenin ön saflarında yer almaktadır ve bizler, yeniliği ve olumlu değişimi teşvik etmenin yeni yollarını bulmak için sürekli olarak zorlanıyoruz. Doyurucu? Evet. Heyecan verici? Kesinlikle!

Kapsamlı yenilenebilir enerji çözümleri portföyümüz, paydaşların proje yaşam döngüsü boyunca ve değer zinciri boyunca hem karada hem de açık denizde ve güneşte rüzgarı planlamasına, tasarlamasına, finanse etmesine, inşa etmesine, yatırım yapmasına, işletmesine, sürdürmesine ve yönetmesine yardımcı olur. UL’de çalışmak, bu endüstrilerin benzersiz zorluklarını ele alan kanıtlanmış bilim, uzman mühendislik ve yenilikçi çözümler sunan bir ekibin parçası olacağınız anlamına gelir. (bağlantı: https://aws-dewi.ul.com/)

Bu rolde, aynı anda birden fazla uluslararası projeyi yöneteceksiniz. Elektrik enerjisi mühendisliğinde uzmansınız ve yenilenebilir enerjiler aracılığıyla dünyayı daha sürdürülebilir bir yer haline getirme konusunda tutkulu olan uzmanlardan oluşan bir ekibe katılacaksınız. Bu kulağa ilginç geliyor ve daha fazlasını öğrenmek mi istiyorsunuz? Aşağıdaki noktalara bir göz atın

Ne öğrenecek ve başaracaksınız:

 • Yüksek profilli Bağımsız Mühendislik ve Teknik Danışmanlık projelerinin elektrik mühendisliği yönlerini yöneteceksiniz (proje finansmanı, vergi sermayesi, rüzgar ve güneş projeleri ve portföylerinin satışı ve satın alınması)
 • Bu, elektrik tasarımlarının ve elektrik güç sistemlerinin yanı sıra çeşitli belgelerin (tedarik ve inşaat sözleşmeleri, ara bağlantı anlaşmaları) gözden geçirilmesini ve proje inşaat programını ve proje CAPEX maliyetlerini takip etmeyi içerecektir.
 • Planlara ve şartnamelere uyumu, iyi inşaat uygulamalarını ve Kalite Güvencesi / Kalite Kontrol programlarına uyumu sağlamak için yerinde ziyaretler gerçekleştireceksiniz (UL’nin güvenlik politikasına göre)
 • Bunu takiben, dış ve iç paydaşlarla toplantılar sırasında ziyaretinizin / tasarım incelemenizin temel sonuçlarını da rapor edeceksiniz.
 • Ve elektrik tasarım incelemeleri, proje değerlendirmeleri ve inşaat izleme hakkında ayrıntılı raporlar hazırlayacaksınız.

Sizi mükemmel kılan şey:

 • Elektrik mühendisliğinde, güç sistemleri mühendisliğine odaklanan akademik bir geçmişiniz var
 • Yenilenebilir enerji sektöründe yaklaşık 5 yıldan fazla deneyim kazandınız
 • Mükemmel iletişim becerileriniz (yazılı ve sözlü) sayesinde, oldukça karmaşık mühendislik, yapısal ve operasyonel konuları etkili bir şekilde iletirsiniz.
 • İngilizcede akıcılık; ek diller (Fransızca, İspanyolca, Almanca, Arapça, Türkçe) artı olarak kabul edilir
 • Geçerli bir sürücü ehliyetiniz var

UL’de çalışırken yaşayacağınız şeyler:

 • Misyon: Güvenli ve daha sürdürülebilir bir dünyayı teşvik etmek için yaklaşımımızı şekillendirme ve çözümlerimizi sunma
 • İnsanlar: Mükemmelliği ve sonuçları sürekli olarak zorlayabilmeniz için birbirini dinleyen, öğrenen ve birbirini zorlayan meslektaşlarla çalışın.
 • İlginç çalışma: UL’deki işiniz, yeni yaklaşımlar denemeniz, özerk olarak çalışmanız, değişimi yönlendirmeniz ve alanınızda derinlemesine deneyim kazanmanıza yardımcı olması için sizi zorlayacaktır.
 • Büyümek ve başarmak: Büyüme ve gelişme DNA’mızın bir parçasıdır. Hedeflenen geliştirme, ödül ve takdir programlarının yanı sıra kendi UL Üniversitenizle büyüyün ve başarın
 • ThisIsOurNormal: Rekabetçi yeniden numaralandırma ve bonus paketleri, uzaktan çalışma imkanı ve çok daha fazlası!

Daha fazla bilgi edin:

Başvurmak için lütfen aşağıdaki düğmeyi kullanın. Herhangi bir sorunuz varsa, Bayan Justyna Krzywik’e (Justyna.krzywik@ul.com) ulaşmaktan çekinmeyin.

İlanın orijinali ve başvuru yapmak için tıklayınız.

UL – KIDEMLİ ELEKTRİK PROJE MÜHENDİSİ (Yenilenebilir Enerji Bölümü)

Jobs with Turkish in Poland

Türkçe Bilenler için Polonya İş İlanları

Share:

Leave a reply