Polonya İş İlanları

CREDIT SUISSE – KYC ZAYIFLIK ANALİZÖRÜ

Teklif Ediyoruz

Global Markets Client Onboarding Yaşam Döngüsü Yönetimi grubu (GM COLM), Firmayı Yasal ve İtibar riskinden korumaya yardımcı olmak için mevcuttur.

KYC Devam Eden Durum Tespiti ekibi, Birleşik Krallık ve ABD düzenleyicileri tarafından belirlenen standartlara uygun olarak Finansal Suç ve Kara Para Aklamayı Önleme prosedürlerine uygun olarak Müşterilerin düzenli periyodik incelemelerinden sorumludur.

Grup, global olarak Finansal Suç Uyumluluğu (FCC) ekipleriyle çok yakın bir şekilde çalışmakta ve Firmalar için İlk Savunma Hattı KYC İnceleme süreci olarak hareket etmektedir.

Ekip, ikinci savunma hattı FCCteams ile yakın ilişki içinde olan KYC gereksinimleri ve mali suç sorunları konusunda Bankanın ön büro personeline rehberlik ve danışmanlık sağlar.

Rol ve Sorumluluklar:

Credit Suisse’in Finansal Suçlara Uyum departmanı tarafından belirlenen ABD ve İngiltere yönergelerine dayalı olarak zamanında ve doğru KYC incelemelerinden sorumlu olun. Sürekli güncellemeleri sağlayın ve müşterilerin verilerinin yanı sıra müşterilerin faaliyetlerini izleyin. Müşteri için ek durum tespiti kontrolleri gerekebilir Risk düzeyine bağlıdır. KYC belgelerini veya doğrulamasını almak için doğrudan satış ve müşteri ile iletişim. Müşteri verilerindeki gerekli değişiklikleri ve incelemeden kaynaklanan sorunların çözümünü yönetin ve uygulayın. KYC kontrollerinin uygulandığından emin olun.

Teklif ediyorsun:

En az 1 yıllık KYC / Kara Para Aklamayı Önleme deneyimi Güçlü analitik, organizasyonel ve kişilerarası beceriler Mükemmel problem çözme becerileri ve detaylara dikkat Ekonomi / Yönetim / İşletme Üniversite Derecesi MS Office uygulamalarında yeterlilik esastır Üstün yazılı ve sözlü iletişim becerileri Her türlü ek dil becerisi bir artı olacaktır (Fransızca / İspanyolca / İtalyanca / Rusça / Türkçe) İyi organize olmuş, disiplinli ve çoklu görevde verimli, seçkin bir takım arkadaşı, her iki takımda da çalışmaya istekli, yüksek motivasyonlu ve mevcut iş yüküne bağlı olarak bağımsız durumlar.

Avantajlarımız:

Özel tıbbi bakım Çalışanlar için yaşam sigortası ve aile üyeleri için mevcut ek sigorta seçenekleri Emeklilik planı İş günleri Eğitim ve geliştirme Dahili Hareketlilik

Diğer isteğe bağlı:

Dil eğitimi kursuMentorlukAile kreş ve anaokulu finansmanı, Noel için hediye çekleriPark ödeneğiSağlık promosyonu: Çoklu spor kartı, Credit Suisse bünyesindeki spor etkinlikleri ve grupları (kayak gezileri, futbol takımı, koşu takımı, tenis eğitim kursu vb.) Çeşitli ürün ve hizmetlerde çalışan indirimleri (etkinlik biletler, tüketici ürünleri vb.) Yer değiştirme paketi Çalışan Yönlendirme Programı Esnek çalışma programı ve evden çalışma (ev ofisi)

Credit Suisse, etnik köken, milliyet, cinsiyet, cinsel yönelim, cinsiyet kimliği, din, yaş, medeni birliktelik, medeni veya aile durumu, hamilelik, engellilik veya yerel kanun kapsamında korunan diğer durumlardan bağımsız olarak eşit istihdam fırsatları sağlamayı taahhüt etmektedir. .

Credit Suisse, fırsat eşitliği sunan bir işverendir. Çeşitliliği memnuniyetle karşılamak bize küresel pazarda rekabet avantajı sağlar ve başarımızı yönlendirir.

İlanın orijinali ve başvuru yapmak için tıklayınız.

KREDİ SUİSSİ – KYC TÜRKÇE İLE DILIGENCE ANALİZİ

Jobs with Turkish in Poland

Türkçe Bilenler için Polonya İş İlanları

Share:

Leave a reply