Polonya İş İlanları

CONDUENT – MUHASEBE İŞ ORTAĞI

Kurumsal ekibin bir üyesi olarak, biz olağanüstü iş çözümü hizmetleri sunarken müşterilerimizle olan ilişkimizi geliştirmeye odaklanacaksınız. Muhasebe ve Finans, İnsan Kaynakları ve Mühendislik gibi departmanlarda Conduent, Kurtarma Analisti, Müşteri Hizmetleri Uzmanı ve Üst Yönetim Danışmanı gibi rollere sahip tüm ekipleri aktif olarak istihdam etmektedir. Conduent olarak çalışanlarımıza, organizasyon içinde lider olarak yetiştirme niyetiyle kariyer becerilerini daha da geliştirme fırsatı veriyoruz.

Sorumluluklar

Conduent Hakkında

Conduent, işlem işleme, otomasyon, analitik ve kurucu deneyim alanlarında önde gelen yeteneklere sahip, çeşitlendirilmiş iş süreci hizmetleri sunan dünyanın en büyük sağlayıcısıdır. Hizmet verdikleri kişilere kaliteli hizmetler sunmalarına yardımcı olmak için hem devlet hem de ticari müşterilerle birlikte çalışıyoruz.

ABD sağlık sektörünün önemli bir bölümünde hastalar ve sigortalılarla olan etkileşimleri yönetiyoruz. Teknoloji endüstrisinin geniş segmentleri için müşteri arayüzü ve dünya çapında toplu taşıma sistemleri için tercih edilen operasyon ve işleme ortağıyız.

İster dijital ödemeler, talep işleme, fayda yönetimi, otomatik ücretlendirme, müşteri hizmetleri veya dağıtılmış öğrenme olsun – Conduent, hem müşterilerimiz hem de müşterileri için değer yaratmak için bu etkileşimleri yönetir ve modernize eder. www.conduent.com adresinden daha fazla bilgi edinin.

İş tanımı

Req Kimliği: 2019-17082
Mekanlar: Lodz, Lodz, Polonya
İş Türü: Tam zamanlı düzenli
Seyahat: Hayır

 • Toplantı performansı Hizmet Seviyesi Anlaşması
 • Müdafaa gözlemlenen operasyonel ve BT sorunlarını raporlama
 • QwikSolver projelerine katılmak ve bunları başlatmak
 • Zaman Çizelgesinin düzenli olarak bakımı
 • Üstün mesai saatlerini aşan ihtiyaçlarını önceden bildirme
 • Borç hesapları, alacak hesapları, seyahat masrafları, bankacılık süreci, ödemeler dahil olmak üzere muhasebe kayıtlarının tutulması
 • Sorgu çözümü, satıcılarla iletişim, müşteriler
 • Hesap mutabakatları
 • Kararlaştırılan son tarihlere göre ay sonu kapanış faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi
 • Yevmiye kayıtlarının hazırlanması ve kaydedilmesi
 • Yasal ve mali gereksinimlere uyumu sağlayın
 • Üstün yetki verdiği diğer görevleri yerine getirmek

Kapanış

Conduent bir Eşit Fırsat İşverendir ve başvuru sahiplerini ırk, renk, inanç, din, soy, ulusal köken, yaş, cinsiyet kimliği, cinsiyet ifadesi, cinsiyet / cinsiyet, medeni durum, cinsel yönelim, fiziksel veya zihinsel engellilik gözetmeksizin tüm pozisyonlar için değerlendirir. , tıbbi durum, rehber köpek veya hizmet hayvanının kullanımı, askerlik / gazilik durumu, vatandaşlık durumu, genetik bilgilerin temeli veya yasalarca korunan diğer herhangi bir grup. Conduent’e başvurmak veya istihdam için rekabet etmek için makul bir düzenlemeye ihtiyaç duyan engelli kişiler, aşağıdaki bağlantıya tıklayarak, konaklama talep formunu doldurarak ve adresindeki “Gönder” düğmesini kullanarak bu tür konaklama (lar) talep edebilirler. formun altında.

İlanın orijinali ve başvuru yapmak için tıklayınız.

CONDUENT – Accounting Associate with Turkish

CONDUENT – TÜRKÇE BİLEN MUHASEBE İŞ ORTAĞI

Jobs with Turkish in Poland

Türkçe Bilenler için Polonya İş İlanları

Share:

Leave a reply