Polonya İş İlanları

ACCENTURE – (KIDEMSİZ) VERİ GÖZLEMCİSİ

Accenture Polonya İş İlanları

Accenture firması Varşova şubesinde VERİ GÖZLEMCİSİ pozisyonunda Türkçe bilen ekip arkadaşı arıyor.

İş tanımı

Accenture, strateji, danışmanlık, dijital, teknoloji ve operasyon alanlarında geniş bir hizmet ve çözüm yelpazesi sunan lider bir küresel profesyonel hizmetler şirketidir. 40’tan fazla sektörde ve tüm iş fonksiyonlarında eşsiz deneyim ve uzmanlık becerilerini bir araya getiren – dünyanın en büyük dağıtım ağı tarafından desteklenen – Accenture, müşterilerin performanslarını iyileştirmelerine ve paydaşları için sürdürülebilir değer yaratmalarına yardımcı olmak için iş ve teknolojinin kesişme noktasında çalışıyor. 120’den fazla ülkede 482.000’den fazla çalışanıyla müşterilerine hizmet veren Accenture, dünyanın çalışma ve yaşam biçimini iyileştirmek için yeniliği teşvik ediyor. Bizi http://www.accenture.com/ adresinde ziyaret edin.

Accenture Operations

Accenture Operations, finans ve muhasebe dahil olmak üzere belirli işlevler için iş süreci hizmetleri sağlar; tedarik ve tedarik zinciri; ve pazarlama ve satış. İş süreçlerini yetenek ve veri, yapay zeka, analitik ve dijital teknolojilerin bir kombinasyonu ile işletiyor, müşterilerin üretkenliklerini, müşteri deneyimlerini ve performanslarını iyileştirmelerine yardımcı oluyoruz.

Temel Sorumluluklar:

 • İstemci uygulamasından reklam bileşenlerini inceleyin
 • Tanımlanmış Müşteri Politikaları ve Prosedürlerine göre anlayın ve kararlar alın
 • Kullanıcılardan gelen kişilere kararlaştırılan zaman çizelgeleri ve kalite standartları içinde yanıt verin
 • Verimsizlikleri işlemek için çözüm önerin
 • Müşteri politikalarındaki boşlukları belirleyin
 • Diğer dahili ve Müşteri ekipleriyle etkili bir şekilde arayüz


Nitelikler

 • Türkçe akıcı okuma ve yazma becerileri
 • Anlama becerileri, mantıksal düşünme yeteneği
 • Sosyal medyanın hevesli kullanıcısı
 • Son derece güvenilir, tutarlı, çalışkan ve bir problem çözme ortamında analitik olarak çalışabilme becerisi
 • Bilgisayar okuryazarlığı ve internet konusunda tutkulu
 • Vardiya çalışması gerekli olabileceği için esneklik

Sunduklarımız:

 • Günlük olarak yabancı dil ve yeni teknoloji çözümlerini kullanmak, çeşitli küresel Müşterilerle işbirliği yapmak.
 • Yeni iş yerine alışmanıza yardımcı olacak ofiste ilk gününüzden itibaren sürekli destek ve net gelişim yolu – adanmış Buddy.
 • Güçlü yönlerinize odaklanın ve sürekli geri bildirimler, hızlı profesyonel gelişimin yanı sıra çeşitli çevrimiçi ve sınıf eğitimleriyle yeni becerilerin geliştirilmesini sağlar.
 • Uygulamada kapsayıcılık ve çeşitlilik: gerçekten çok kültürlü ortam; LGBT’yi, engellileri ve ebeveynleri destekliyoruz. Eşitlik kültürümüzde, insanlar farklılıklarından dolayı gerçekten değerlidir ve oldukları gibi olmakta özgürdürler.
 • Spor aktiviteleri, geziler, gönüllülük girişimlerinin günlük hayatımızın bir parçası olduğu uygun bir iş-yaşam dengesi sağlayan esnek bir yaklaşım.
 • Accenture tesislerinde ve farklı girişimlere katılarak çalıştığımız ve yaşadığımız topluluklarda karbon, su ve atık açısından çevresel etkimizi azaltma taahhüdü.
 • Tam çalışma konforu – özel tıbbi bakım, hayat sigortası, MyBenefit platformuna erişim, yeni çalışanların yönlendirilmesi için ikramiyeler.
 • Şehir merkezinde, tüm ulaşım araçları için uygun bağlantıya sahip modern, ekolojik ofis (dinlenme odası, oyun odası, ücretsiz bisiklet park yeri ve terasta kahve molaları dahil)

Başvururken lütfen aşağıdaki beyanı CV’nize ekleyiniz:

“I hereby consent to the processing of my personal data by Accenture sp. z o.o. with its registered seat in Warsaw (00-121), at ul. Sienna 39, NIP 526-00-15-900 (Data Controller), in accordance with the Act of May 10, 2018 on the Protection of Personal Data (Journal of Laws of 2018, item 1000) and the Regulation on the protection of natural persons with regard to the processing of personal data and on the free movement of such data, and repealing Directive 95/46/EC (Data Protection Directive), necessary to carry out the recruitment process by Accenture. At the same time, I declare that I provide my personal data completely voluntary. I also declare that I have been informed about my right to withdraw my consent or object to processing of data, request access to them, rectification, deletion, limitation of processing and their transfer, at any time and the right to lodge a complaint to the data protection supervisory authority.”

Web sitemizdeki tüm açık iş ilanlarımıza göz atın:  www.accenture.pl/operationswarsaw

Accenture, istihdam adaylarına ırk, din, renk, cinsiyet, yaş, engellilik, ulusal köken, siyasi inançlar, sendika üyeliği, etnik köken, mezhep, cinsel yönelim veya Polonya yasalarına göre izin verilmeyen diğer temeller temelinde ayrımcılık yapmaz.

İlanın orijinali ve başvuru yapmak için tıklayınız.

ACCENTURE JUNIOR DATA REVIEWER WITH TURKISH

ACCENTURE – TÜRKÇE BİLEN (KIDEMSİZ) VERİ GÖZLEMCİSİ

Jobs with Turkish in Poland

Türkçe Bilenler için Polonya İş İlanları

Share:

Leave a reply