Polonya İş İlanları

Accenture – İş İmkanları

Accenture PLC, (2001 yılına kadar “Andersen Consulting”) bir strateji, danışmanlık, dijital, teknoloji ve operasyon hizmetleri sunan küresel bir yönetim danışmanlığı ve profesyonel hizmetler şirketidir. (Kaynak: Vikipedia)

Accenture`ın bu açıklamasına bizim ekleyeceğimiz bir şey var ise o da Polonya`da düzenli olarak Türkçe bilen personel arayışında oldukları. Özellikle birçok öğrenci arkadaşımız, açık olan pozisyonlar ileriki kariyer planlarına uymasa dahi, öğrencilik yaşantıları suresince buradaki iş imkanlarından faydalanabilmektedirler.

Türkçe bilen eleman ilanları

Accenture Polonya`da birkaç şehirde faaliyetlerini yürütüyor ve sene içinde farklı pozisyonlar için Türkçe bilen eleman ilanlarına denk gelmek mümkün.

Sizlerle tek bir iş ilanı yerine, Accenture`ın kariyer bölümünü paylaşmamızın daha doğru olacağını düşündük, buradan hedeflediğiniz ya da kendinize uygun olduğunu düşündüğünüz ilanlara başvuru yapabilirsiniz.

Accenture kariyer ilanları sayfasına ulaşmak için tıklayınız.

Jobs with Turkish in Poland

Türkçe Bilenler için Polonya İş İlanları

Share:

5 comments

  1. Ayşe YİĞİT 17 Ocak, 2019 at 14:55 Yanıtla

    Üniversite Ön Lisans Turizm ve Otel işletmeciliği ve Sosyal Hizmetler mezunuyum. Aynı zamanda Anaokulu Öğretmeniyim….Hangi alanda olursa olsun çalışmak istiyorum…tşk….5422453646

Leave a reply