Polonya İş İlanları

TTEC- TÜRKÇE BİLENLER İÇİN TTEC POLONYA’DA AÇILAN POZİSYONLAR

TTEC Logo 2


TTEC,
Polonya’daki merkezleri için Türkçe bilen ekip arkadaşları arıyor. Jobs with Turkish in Poland

Son güncelleme tarihi belirtilmiş olan aşağıdaki listede TTEC firmasındaki açılmış pozisyonların genel listesine ve pozisyonların başvuru linklerine ulaşabilirsiniz.

TTEC POLONYA

TÜRKÇE BİLENLER İÇİN AÇILAN POZİSYONLAR

Güncelleme Tarihi: 02.12.2023

TTEC HAKKINDA

Bizim işimiz müşterileri mutlu etmek. Tüm yaptığımız bu. 1982’den beri şirketlere, insanlık ve teknoloji birleşimimizden güç alan bağlı, memnun, karlı müşteri deneyimleri oluşturmalarında yardımcı oluyoruz. Dünyanın önde gelen ikonik ve çığır açan markalarının çoğu adına her gün milyonlarca müşteriyle konuşuyor, mesajlaşıyor, metin yazıyor ve görüntülü sohbet ediyoruz. Bu olağanüstü müşteri deneyimleri sizinle başlar.

TTEC, fırsat eşitliği sunan bir işveren olmaktan gurur duyar. TTEC, küresel ekiplerimizdeki kültüre ve bakış açılarına saygı duyan ve onları güçlendiren, çeşitlilik içeren ve kapsayıcı bir iş gücü oluşturmayı benimser ve taahhüt eder. Yalnızca harika hizmet ve teknoloji sunarak değil, aynı zamanda insanlığı da sunarak hizmet verdiğimiz toplulukları yansıtmaya çalışıyoruz. Tüm çalışanlarımızın iş yerinde gerçek benlikleri olarak değerli ve rahat hissetmelerini sağlamaya özen gösteriyoruz. Küresel bir şirket olarak, çeşitliliğin gücümüz olduğunu biliyoruz. Projeleri ve fikirleri farklı bakış açılarından görmemizi sağlar ve her bireyin masaya kendi benzersiz şekilde değer katmasına olanak tanır.

TTEC – TÜRKÇE BİLENLER İÇİN AÇILAN POZİSYONLAR

Jobs with Turkish in Poland

Türkçe Bilenler için Polonya İş İlanları

Türkçe Bilenler için Polonya Staj İlanları

TTEC İş İlanları

#TTEC #Polonya #İşİlanları #TürkçeBilenler #KariyerFırsatları #İşBaşvurusu #DijitalSatış #İşGeliştirme

Share:

Leave a reply