Polonya İş İlanları

ABB – SATINALMA UZMANI

ABB - Logo

ABB’ye katılın ve yenilikçi dijital teknolojilerin daha temiz enerjiye daha fazla erişim sağladığı bir gelecek yaratmaya adanmış bir ekipte çalışın.

3.000’den fazla tedarik ve lojistik çalışanımız, dünyanın her yerindeki binlerce tedarikçiden 200’den fazla kategoride milyonlarca ürün ve hizmet almak ve tedarik etmek için 100’den fazla ülkede çalışmaktadır. Amacımız, maliyet ve sürdürülebilirliği optimize ederken kalite, teknoloji ve lojistikte sürekli iyileştirme yoluyla değer yaratan, genişletilmiş bir işletme olarak çalışan bir tedarik tabanı oluşturmaktır.

Tedarik ekibimizi güçlendirmek için, Türkçe bilen ve ideal olarak satın alma konusunda uygulamalı deneyime sahip bir Alıcı arıyoruz.
Rolün temel amacı, siparişlerin oluşturulması, mal girişi takibi, uluslararası talep sahipleri, tedarikçiler, kaynak sağlama ve muhasebe ekibiyle günlük teması içeren operasyonel dolaylı satın alımdır. Yeni GBS merkezimizi şekillendirmede aktif rol almak ve hızla gelişen organizasyonla birlikte büyümek için bu eşsiz fırsatı değerlendirin.

Senin Sorumlulukların

  • PR’den PO sürecini destekleyin, mal girişini takip edin, teslimatı ve koşulları tedarikçilerle teyit edin.
  • Hem iç hem de dış müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayan uluslararası onaylı tedarikçilerden oluşan bir portföy ile günlük işbirliğini yönetin. Tedarik ekibiyle işbirliği yaparak Tedarik Stratejisini uygulayacaksınız.
  • Uygun teslimatı doğrulamak ve faturanın işlenmesini sağlamak için alınan malları izleyin.
  • Tedarikçi siparişlerini içerik, kalite, teslimat, sürdürülebilirlik ve fiyat açısından müşteri gereksinimleriyle (Kurumsal Kaynak Planlaması (ERP) veya Standart İşletim Prosedürleri (SOP) / proje gereksinimlerine göre) uyumlu hale getirir.
  • Tüm mal ve hizmetler için tüm Tedarik faaliyetlerini politika ve prosedürlere uygun olarak yürütür. Pro-Supply global tedarikçi ilişkileri yönetimi platformunun Pro-Supply prosedüründe tanımlandığı gibi güncel tutulmasını sağlar.

Geçmişiniz

Yeterli Türkçe (C1) ve iş İngilizcesi (B2) gereklidir.
Satın alma / alıcı ile ilgili pozisyondaki önceki deneyim avantajlı olacaktır.
SAP (satın alma modülü) ile çalışma deneyimi güçlü bir artı olacaktır.
Proaktif çalışma / esneklik / takım çalışması ruhu.
Paylaşılan hizmetler ortamında çalışma deneyimi güçlü bir artı olacaktır.
Gelişmiş Excel becerileri bir artı olacaktır.
Mükemmel yazılı ve sözlü iletişim becerileri.

Hakkımızda daha fazla

Gezegenimiz ve kariyeriniz için sürdürülebilir bir gelecek yaratarak Dördüncü Sanayi Devrimi’ni ilerletmemize yardım ederken, kendi gurur ve amacınızı da getirin. Birinci sınıf ekiplerimizle işbirliği yaparken ve onlardan bir şeyler öğrenirken ABB’ye katılın ve çeşitli küresel ağımızın gücünden yararlanın. Her şeyden önce, her gün kendinize meydan okuyun. Geleceği birlikte yazalım.

Senin çıkarların:

• Yenilik ve teknoloji alanında uzun bir geçmişe sahip bir şirkette istikrarlı bir istihdamın tadını çıkarın.
• Uluslararası bir ortamda deneyimli uzmanlarla işbirliği yapın.
• İşe özgü becerilerden sosyal becerilere kadar bireysel gelişim ve eğitim fırsatlarını değerlendirin.
• Özel tıbbi bakım (aile üyeleri için teklifler dahil) ve hayat sigortası alın.
• Deneyiminize ve becerilerinize ve yıllık ikramiye ve dahili hisse satın alma programı gibi diğer mali avantajlara dayalı olarak cazip ücretler alın.
• Sağlıklı yaşam tarzı tekliflerinden bilgi paylaşımına ve ekip oluşturma faaliyetlerine kadar çeşitli ayni avantajlardan birini seçin.Şimdi bu iş için başvurun ve bir sonraki Tedarik Uzmanımız Türkçe ile olun.
Referans Numarası PL75887325_E3
Yayın tarihi 2020-09-01

İlanın orijinali ve başvuru yapmak için tıklayınız.

ABB – SATIN ALMA UZMANI

ABB – Procurement Specialist with Turkish

Jobs with Turkish in Poland

Türkçe Bilenler için Polonya İş İlanları

Share:

Leave a reply