Polonya İş İlanları

LUXOFT- TÜRKÇE BİLENLER İÇİN LUXOFT POLONYA’DA AÇILAN POZİSYONLAR

Luxoft Logo

LUXOFT, Polonya’daki merkezleri için Türkçe bilen ekip arkadaşları arıyor. Jobs with Turkish in Poland

Son güncelleme tarihi belirtilmiş olan aşağıdaki listede LUXOFT firmasındaki açılmış pozisyonların genel listesine ve pozisyonların başvuru linklerine ulaşabilirsiniz.

LUXOFT POLONYA

TÜRKÇE BİLENLER İÇİN AÇILAN POZİSYONLAR

Güncelleme Tarihi: 19.03.2022

LUXOFT NEWS HAKKINDA

Bir DXC Teknoloji Şirketi olan Luxoft (NYSE: DXC), dünyanın her yerindeki müşteriler için iş değişikliğini yönlendiren ısmarlama teknoloji çözümleri sunan bir dijital strateji ve yazılım mühendisliği firmasıdır. ABD tarafından satın alındı. 2019 yılında DXC Technology şirketi olan Luxoft, yaklaşık 18.000 kişilik uluslararası, çevik bir işgücüyle 44 şehirde ve 21 ülkede küresel bir operasyondur. Mühendislik mükemmelliği ile derin endüstri uzmanlığının benzersiz bir karışımını bir araya getirerek 425’ten fazla küresel müşterinin otomotiv, finansal hizmetler, seyahat ve konaklama, sağlık, yaşam bilimleri, medya ve telekomünikasyon alanlarında yenilik yapmasına yardımcı oluyor.

DXC Technology, küresel şirketlerin kritik görev sistemlerini çalıştırmalarına yardımcı olan lider bir Fortune 500 BT hizmetleri şirketidir. DXC ve Luxoft birlikte, Luxoft’un ön uç dijital yeteneklerini DXC’nin BT modernizasyonu ve entegrasyonundaki uzmanlığıyla birleştirerek dijital dönüşüm için farklılaştırılmış bir müşteri değeri teklifi sunar.

LUXOFT – TÜRKÇE BİLENLER İÇİN AÇILAN POZİSYONLAR

Jobs with Turkish in Poland

Türkçe Bilenler için Polonya İş İlanları

Türkçe Bilenler için Polonya Staj İlanları

Share:

Leave a reply